• 0850 532 68 76
  • info@gencturk.gen.tr
  • Türkçe
UZAKTAN YARDIM

Kalite Politikamız

Ürün Kategorileri

Kalite Politikamız

Gençtürk Bilişim olarak , 2002 yılında başladığımız bilişim dünyasında ki yolculuğumuza,  Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticisi olan Nebim Yazılımı’nın yetkili satıcılığını yaparak devam etmektedir.

Perakende, toptan satış ve üretim sektörleri için; optimize edilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve mağazacılık yazılımlarının yanı sıra özellikle hazır giyim, konfeksiyon, ayakkabı, büyük mağazacılık, ev tekstili, halı, mobilya, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerinde uzmanlaşmış durumdayız.

Gençtürk Bilişim olarak, Nebim yazılımları sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların kaynaklarını en etkin şekilde kullanmalarını sağlayarak iş süreçlerini verimli yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Türkiye genelinde ve yurt dışında , Nebim V3'ü kullanan ve aynı zamanda yurt dışı mağazasında satış ve stok operasyonlarını Nebim V3 ile yöneten firmalara hizmet vererek; hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin lideri olma yolunda devam eden NEBİM ailesi içinde yer almaktan gurur duyuyoruz.