• 0850 532 68 76
  • info@gencturk.gen.tr
  • Türkçe
UZAKTAN YARDIM

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

2002 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Nebim Bilgisayar Çözümleri ve E -Flow Çözümleri olarak başlamıştır. Genel olarak başta bulunduğu çevredeki bireysel ve kurumsal müşterilere hizmetler veren firmamız zaman içinde müşteri portföyünü artımış ve toplu iş merkezleri, sanayi ve firmalara da hizmet vermeye başlamıştır.

Zaman içinde alanında uzmanlaşan firmamız, donanım ürünlerinde türkiye'de dağıtım yapan firmaların bayiliğini alarak ürün çeşitliliğini artırmış, yazılım ürünlerinde de müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunacak firmalarla çözüm ortaklığına girmiştir.

Firmamız, insan kaynağınıda önem vermiş hepsi konusunda uzman, kalifiye bir ekip kurmuş, şirket içi eğitimlerle personelini yetiştirmiş ve hizmet kalitesini artırmanın sürekli araştırmasını yapmıştır.

Tüm bu çalışmaları ve gayretleri sonucunda sektörde herkes tarafından bilinen bir firma durumuna gelmiş, müşteri portföyü artmış ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Firmamız kalitesini ve çalışmalarını tescillemek, marka bilinirliğini kalıcı hale getirmek için kalite ve marka çalışmalarını başlatmış ve hizmetlerindeki kalitesini sürekli hale getirmeye çalışmaktadır.